Ukryte drzwi DRE
Ukryte drzwi Pol-Skone

Realizacje

Nasze realizacje

Design, nowoczesność, praktyka
Producenci chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, stworzyli drzwi, dzięki którym możemy zaaranżować wnętrze według uznania.

Wyobraźni nie ma końca; drzwi w lustrze, drzwi w tapecie, ukryte w betonie, malowane...

Charakterystyczną cechą drzwi ukrytych jest niewidoczna ościeżnica, czyli ościeżnica ukryta. Pozwala to na osadzenie futryny w murze, dzięki temu skrzydło po jednej stronie przegrody jest zlicowane z powierzchnią ściany. Patrząc na takie drzwi od strony licowania skrzydła ze ścianą widzisz tylko styk płaszczyzny skrzydła i ściany oraz klamkę.

Stosując drzwi ukryte z lustrem możemy stworzyć spójność ściany oklejonej lustrem.

Pierwszym pomieszczeniem jakie przychodzi na myśl w którym można zastosować lustrzane drzwi jest garderoba. W garderobie zwykle brakuje miejsca, dzięki zastosowaniu drzwi wewnętrznych z lustrem całą garderobę możemy zagospodarować na przechowywanie ubrań.

Moda na surowe, naturalne ale i przytulne wnętrza nie mija. Króluje drewno, kamień i wzory.

Chcąc stworzyć ścianę z płyt betonowych, wystarczy zastosować beton architektoniczny. Imitację płyt betonowych przyklejamy wtedy do powierzchni ściany oraz skrzydła drzwiowego, co tworzy spójną, industrialną całość.

Teraz również ceglane drzwi to nie problem , oklejając skrzydło tapetą z wzorem cegły nadasz wnętrzu loftowy wygląd, niczym z łódzkich fabryk.

Takich przykładów jest mnóstwo.

Jeśli chcesz podzielić się swoimi realizacjami, prześlij zdjęcia. Udostępnimy je na naszej stronie w zakładce „inspiracje" aby pokazać innym Twoje pomysły.

Działaj, ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!